Iedzīvotājiem Pastkastītes

Kopš Dienvidkurzemes novada izveidošanas informatīvo drukāto izdevumu “Dienvidkurzeme” VAS “Latvijas Pasts” piegādā, ievietojot to novada iedzīvotāju un juridisko personu pastkastēs. Lai izdevumu un citus sūtījumus būtu iespējams saņemt, ikvienam jāsakārto sava pastkastīte.

Kā liecina pastnieku novērojumi, pastkastītes nereti mēdz būt salauztas, ar izkritušām durtiņām un citādi bojātas. Bijuši pat gadījumi, kad iedzīvotāji lūguši, lai pastnieks sūtījumu noliek spainī ar vāku vai kādā citā vietā, kas nav pastkastīte. Zvanot uz pašvaldību, lai painteresētos, kāpēc nav piegādāts izdevums “Dienvidkurzeme”, regulāri atklājas, ka pastkastīte ir salūzusi vai pat tās vispār nav.

Tādēļ aicinām iedzīvotājus pievērst uzmanību savai pastkastei un pārliecināties, vai tā ir pastniekam redzama un sasniedzama, kādā tehniskā stāvoklī ir pastkaste, kā arī lūgums tiem iedzīvotājiem, kuriem līdz šim nav bijusi pastkaste, to iegādāties un novietot pastniekam ērti sasniedzamā vietā.

Tomēr, ja novada avīzi neesat saņēmuši, lūgums par to informēt, zvanot pa tālruni +37129447641.

Tāpat vēršam uzmanību, ka novada informatīvo izdevumu var saņemt pagastu un pilsētu pārvaldēs, kā arī to var lasīt novada bibliotēkās.

Lūgums arī parūpēties, lai pie jūsu mājas vai viensētas būtu izlikts labi saredzams un izlasāms mājas nosaukums vai ielas numurs, kas nepieciešams, lai Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta, ugunsdzēsēju, Gāzes dienesta, pašvaldības vai Valsts policijas u.c. operatīvais transports nepieciešamības gadījumā pēc iespējas ātrāk varētu jūs atrast norādītajā adresē.