EKG2027 Seminārs
seminārs

Lai turpinātu stiprināt vietējo organizāciju un radošo nozaru pārstāvju prasmes, nodibinājums “Nodibinājums Liepāja 2027” (Liepāja 2027) aicina uz semināru cikla trešo nodarbību par sociālās atbildības veicināšanu pasākumos.

Seminārs "Būvējot tiltus: sociālās atbildības veicināšana kultūras pasākumu organizatoriem" notiks piektdien, 26. aprīlī, plkst. 11.00, Liepājas Neredzīgo biedrības lielajā zālē, Ganību ielā 197/205, Liepājā.

Trešā semināru cikla nodarbības pasniedzēji būs reklāmas uzņēmuma “Not Perfect Riga” radošais direktors Aleksandrs Bētiņš, kā arī dizaina konsultāciju uzņēmuma “Age 5” un sociālā uzņēmuma “MAMMU” radošais direktors Fions Dobins (Fionn Dobbin). A. Bētiņš ir arī biedrības Latvian Art Director Club (LADC) valdes loceklis un pasniedzējs LADC Reklāmas skolā. Veidojis vairākas radošās kampaņas Latvijā, kā arī realizējis dažādus reklāmas projektus Viļņā un Tallinā. Inovāciju dizainers un radošais konsultants F. Dobins strādājis ar vairāk nekā 30 dažādiem zīmoliem, piemēram, “General Motors”, “BASF” un “ADIDAS”. Konsultantam ir vairāk nekā desmit gadu pieredze sociālā biznesa nozarē, organizējot un izstrādājot dažādu pasākumu un darbnīcu formātus.

Nodarbības notiks latviešu un angļu valodās, tiks nodrošināts tulkojums.

Lai pieteiktos (ne)miera semināru ciklam, aicinājums aizpildīt pieteikšanās anketu: https://epakalpojumi.liepaja.lv/lv/projects/preview/345/

Vietu skaits ierobežots, aicinājums pieteikties līdz 23. aprīlim.

Tiekamies piektdien, 26. aprīlī, no plkst. 11.00 līdz plkst. 15.00, Liepājas Neredzīgo biedrības lielajā zālē, Ganību ielā 197/205, Liepājā. Pasākums ir bezmaksas.

Jau ziņots, ka Liepāja 2027 radījusi jaunu kapacitātes stiprināšanas platformu - vairāku semināru ciklu ar mērķi sniegt iespēju Radošās (ne)miera zemes (Liepāja, Dienvidkurzeme, Kuldīgas novads) organizācijām un cilvēkiem stiprināt savas praktiskās un teorētiskās zināšanas un prasmes par projektu realizēšanu saistībā ar Eiropas kultūras galvaspilsētas 2027 programmu. Nodarbības par dažādām tēmām paredzētas reizi mēnesī.

Nākamās semināru tēmas un norises vietas:

24. maijā - “Kritiskā pašanalīze” - Kuldīgā

14. jūnijā - “Vara un varēšana" - Liepājas pludmalē

Aicinām sekot līdzi aktualitātēm Eiropas kultūras galvaspilsētas 2027 mājaslapā www.liepaja2027.lv. Par nākamajiem semināriem vēl sekos papildu informācija.

 

Informāciju sagatavoja:

Zita Lazdāne

Nodibinājuma “Nodibinājums Liepāja 2027”

Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja

Tālruņa nr.: + 371 22017277

E-pasta adrese: zita.lazdane@liepaja2027.lv

www.liepaja2027.lv