Izglītība Izstāde Konkurss
Izstāde

Līdz novembra beigām Aizputes Mākslas skolas izstāžu zālē apskatāma Valsts konkursa profesionālās ievirzes izglītības skolām programmas “Vizuāli plastiskā māksla” dalībnieku radīto darbu izstāde.

Valsts konkurss ar tēmu “Apģērbs ir vēstījums” norisinājās divās kārtās – Liepājas Mūzikas, Mākslas un Dizaina vidusskolā un Latvijas Nacionālajā kultūras centrā, ar mērķi sekmēt kultūrizglītību un veicināt starpdisciplināru tēmu apguvi radošā mācību procesā. Tā laikā konkursa dalībnieki iepazinās ar apģērbu dizainera darbu, dažādiem mākslas un dizaina piemēriem, modes dizaineriem un aktualitātēm modes industrijā, kā arī izveidot apģērbu kolekciju, paužot konkrētu vēstījumu.

Konkursā piedalījās arī Dienvidkurzemes novada mākslas skolu audzēkņi no Pāvilostas Mūzikas un mākslas skolas, Priekules Mūzikas un mākslas skolas, Kalētu Mākslas skolas, Grobiņas Mūzikas un mākslas skolas un Aizputes Mākslas skolas.

Aizputes Mākslas skolas audzēknes Katrīna Golubova un Marta Liepa ar darbu “Es gribu suni” ieguva diplomu, bet Grobiņas MMS audzēkņi Gustavs Grietēns, Ērikas Apenītis un Emīls Salms – Šalms ar darbu “Tepiķrekli”, kā arī Priekules MMS audzēkne Andžela Dēliņa ar darbu “Ahoi!” konkursa noslēgumā saņēma atzinību.

Izstāde

Konkursa darbi kā ceļojošā izstāde apceļos visu Latviju. Aizputes Mākslas skolā izstāde apskatāma darba dienas no plkst. 14.00 līdz 18.00.