Projekta aktualitāte Veselība

esf_1

Janvāra mēnesis Dienvidkurzemes novadā aizvadīts aktīvā gaisotnē un aktīvs solās būt arī februāris. Projekta “Veselīgs Dienvidkurzemes novads” (Nr.9.2.4.2./16/I/100) ietvaros februārī turpināsies janvārī aizsāktās aktivitātes – funkcionālie treniņi, peldēšanas un vingrošanas nodarbības.

FUNKCIONĀLIE TRENIŅI

Funkcionālo treniņu nodarbības

Rucavā un tās apkaimē arī turpmāk ikviens interesents aicināts apmeklēt funkcionālo treniņu nodarbības.

Treniņu laiki februārī:

  • Pirmdienās no plkst. 18.00 līdz 19.00 Sikšņu sporta hallē, no plkst. 19.30 līdz 20.30 Rucavas pamatskolas sporta zālē.
  • Trešdienās no plkst. 18.00 līdz 19.00 Sikšņu sporta hallē, no plkst. 19.30 līdz 20.30 Rucavas pamatskolas sporta zālē.

Nodarbības vada treneris Reinis Rozītis, sportot gribētāji aicināti pieteikties zvanot uz  mob. +371 29733392.

PELDĒŠANAS NODARBĪBAS

PELDĒŠANAS NODARBĪBAS

Tāpat februārī turpināsies peldēšanas nodarbības Vērgales un Pāvilostas pamatskolas skolēniem sertificēta peldēšanas trenera vadībā.

Peldēšanas nodarbību laiki:

  • Ceturtdienās no plkst. 14.00 līdz 15.00 Liepājas Olimpiskajā sporta centrā - Vērgales pamatskolas 1. un 2. klase;
  • Piektdienās no plkst.11.00 līdz 12.00 Liepājas Olimpiskajā sporta centrā - Pāvilostas pamatskolas 2. klase.

VINGROŠANAS NODARBĪBAS

VINGROŠANAS NODARBĪBAS

Grobiņā un tās apkaimē visās Grobiņas pirmsskolas izglītības iestādēs (turpmāk PII) bērniem no 4 līdz 7 gadu vecumam arī februārī būs iespēja piedalīties vispārējās veselību veicinošās vingrošanas nodarbībās, kuras vada sertificēts fizioterapeits/sporta speciālists. Vingrošanas paredzētas, lai attīstītu visu muskuļu un ķermeņa funkcionālo spēju darbību un veicinātu pareizas stājas attīstību. Katrai PII grupiņai nodarbības notiek vienu reizi nedēļā.

Tuvojoties pavasarim, novada iedzīvotājiem tiks piedāvāta iespēja apmeklēt bezmaksas kardio treniņus, kas guva plašu atsaucību iepriekšējos gados. Kā arī no februāra plānots paplašināt skolu skaitu un dot iespēju vēl vairāk skolēniem braukt uz peldēšanas nodarbībām un apgūt peldētprasmi līdz vasaras sākumam. Tāpat projekta ietvaros 2023. gadā paredzēts organizēt lekcijas, seminārus un izglītojošas nodarbības gan jauniešiem, gan senioriem, sniedzot iespēju Dienvidkurzemes novada iedzīvotājiem uzzināt vairāk par veselību un citām ar veselību saistītām tēmām.

Aicinām ikvienu būt aktīvam, sekot līdzi informācijai un iesaistīties!