Uzņēmējiem
Uzņēmējiem

9. maija pēcpusdienā apsaimniekošanas reģionālajā centrā SIA “Liepājas RAS” norisināsies “Dienvidkurzemes novada uzņēmēju tikšanās”, kur uzņēmējus par uzņēmējdarbības/projektu aktualitātēm un iespējām iepazīstinās pašvaldības Attīstības un uzņēmējdarbības daļas, attīstības finanšu institūcijas “Altum” un biedrības “Liepājas rajona partnerība” pārstāvji.

Tikšanās otrajā daļā notiks lekcija “Menedžments un līderība vadītāja ikdienā”, kā arī ekskursija pa Liepājas RAS teritoriju.

Plašāka informācija ŠEIT

No 28. maija līdz 1. jūnijam, lai popularizētu un atbalstītu uzņēmējus, mājražotājus, amatniekus un veicinātu uzņēmējdarbības nozares iepazīšanu, Dienvidkurzemes novada pašvaldība rīkos “Dienvidkurzemes novada uzņēmēju dienas”.

Šajās dienās ikvienam būs iespēja iepazīt dažādas nozares, kurās darbojas Dienvidkurzemes novada uzņēmēji, varēs ieskatīties uzņēmumu ikdienā, kā arī iegādāties produkciju vai pakalpojumus par īpašu akcijas cenu.

Nereti dzirdam, ka iedzīvotāji īsti nezina, kas top pie mums novadā – šajās dienās būs lieliska iespēja ar to iepazīties. Lai varētu viesoties uzņēmēju izsludinātajos pasākumos, apmeklētājiem būs iepriekš jāpiesakās. Uz pasākumiem varēs ierasties gan grupās, gan individuāli.

Uzņēmēji aicināti pieteikties dalībai Uzņēmēju dienās līdz 12. maijam. Plašāka informācija ŠEIT un pašvaldības un tūrisma aģentūras Facebook lapās.

Aicinām novada uzņēmējus piedalīties abos pasākumos, piesakoties pa tālruni: +37122359012 vai rakstot uz e-pastu lelde.levalde-davida@dkn.lv vai tuvākajos Dienvidkurzemes novada tūrisma centros.