kultūra Dzejas dienas
Dzejas dienas

Visu septembra mēnesi Latvijā norisinās ikgadējais Starptautiskais Dzejas festivāls “Dzejas dienas”, kas ir Latvijas Rakstnieku savienības organizēts pasākums ar dzejas lasījumiem un tikšanos ar autoriem, aicinot iepazīt ikvienam dzejas skaistumu.

Ar plašu pasākumu klāstu festivālā piedalās arī Dienvidkurzemes novads, piedāvājot apmeklēt gan jaunu dzejas grāmatu atvēršanas svētkus, gan tikšanos ar vairākiem dzejas grāmatu autoriem un klausoties lasījumos. Bet 9. septembrī plkst. 19.00 pēc Latvijas laika visā pasaulē un Latvijā, kā arī vairākās Dienvidkurzemes novada dzelzceļu stacijās un autobusu pieturās norisināsies ikgadējā “Dzejas dienu” akcija “Sirds uz perona”. Akcijas būtība – dzeju nelasa dzejnieki, bet akcijas dalībnieki, garāmgājēji, un tas norisinās visās vietās visā pasaulē vienlaicīgi. Šogad ar moto “Biļete ar zelta viju” akcija veltīta Ukrainai, mieram pasaulē un sevī.

Par visiem Dzejas dienu pasākumiem un akciju “Sirds uz perona” Dienvidkurzemes novadā skatīt ŠEIT vai Dienvidkurzemes kultūra