Projekta aktualitāte

Ieguldijums Tava nakotne

No 10. līdz 12. februārim Latvijas Lauksaimniecības universitāte (LLU) organizē Karjeras dienas skolēniem, kas šogad būs pieejamas tiešsaistē universitātes mājaslapā un Facebook kontā. Plašajā vebināru programmā ikviens varēs izvēlēties tēmas par sev interesējošu profesiju vai nodarbošanās veidu, kurā attīstīt profesionālo karjeru. Vebinārus vadīs LLU absolventi, studenti un mācībspēki, kuri dalīsies darba pieredzē un atklās profesiju un nodarbošanās veidu "aizkulises".     

Izglītības iegūšana ir nozīmīgs posms, lai sāktu ceļu pa profesionālās karjeras kāpnēm. Taču pirms saprast, kur mācīties, daudz būtiskāks ir jautājums, ko vēlos pēc augstskolas absolvēšanas darīt un kāda ir mana "sapņu" darba vieta? Ikdienā varam virtuāli “sekot” tūkstošiem cilvēku, izzinot viņu ikdienas gaitas, paradumus un darba specifiku, taču bieži vien sociālo tīklu platformas ir daudz krāšņākas, nekā realitāte. Tieši tāpēc LLU piedāvā jauniešiem dažādu nozaru pārstāvju stāstus un informatīvas lekcijas, kas ļaus izzināt profesijas, nodarbošanās veidus un darba vietas un palīdzēs mērķtiecīgāk izvēlēties savu profesionālo ceļu.

Karjeras dienās būs iespēja atbildēt uz daudziem jautājumiem: 

  • "Kur varēšu strādāt?"
  • "Cik pelnīšu?"
  • "Kāda būs mana darba ikdiena?"
  • "Kāpēc šī profesija ir perspektīva?" u.c.

Karjeras dienu skatītāji varēs vebināru vadītājiem arī uzdot sev interesējošus jautājumus un piedalīties nelielos konkursos, iegūstot balviņas no LLU.

Visi vebināri būs skatāmi LLU mājaslapā www.llu.lv un LLU Facebook profilā. Turklāt pēc tam tiešraižu ieraksti būs skatāmi arī www.llu.lv/karjerasdienas.

Karjeras dienas