KPR

Dienvidkurzemes novada pašvaldība turpina realizēt Eiropas Sociālā fonda (ESF) finansētā projekta „Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei  Dienvidkurzemes novadā (projekta Nr. 9.2.4.2.//16/1/100) plānotās aktivitātes.

Laivošana

Laivošanas pasākuma jauniešiem mērķis ir mudināt jauniešus vairāk laika pavadīt pie dabas un nodarboties ar tādu fizisku aktivitāti kā laivošanu, kas palīdz gan saliedēt jauniešus kopīgā pasākumā, gan arī baudīt Latvijas daudzveidīgo dabu no upes skatu punkta.

Laivošana

Laivošanas pasākums bijušā Pāvilostas novada jauniešiem norisinājās 29. augustā pa Irbes upi no Ventspils teleskopa līdz Miķeļbākai, Ances pagastā, Ventspils novadā. Pasākumā piedalījās četrpadsmit jaunieši un divi pieaugušie, kopā tika iznomātas astoņas divvietīgās laivas, katrā laivā pa diviem  laivotājiem. Laivas tika nomātas no SIA “DabaLaba”, kas sniedz šādu piedāvājumu Kurzemes pusē. Kopējais laivošanas ilgums pa Irbes upi bija četras stundas, tad sekoja ekstrēms brauciens ar džipu pa Kurzemes mežiem atpakaļ uz Anci, kur laivotājus sagaidīja autobuss. Pa ceļam uz mājām jaunieši vēl papildus apmeklēja jauno zinātnes centru Ventspilī “VIZIUM”.

Laivošana

Jaunieši ar pasākumu bija ļoti apmierināti, tika mainīta ierastā vide, daudzi jaunieši bija beiguši vasaras strādāšanu un pirms jaunās mācību sezonas guva jaunus iespaidus, nodarbojās ar fiziskām aktivitātēm dabā, apguva laivošanas iemaņas un baudīja Latvijas dabu un kultūrvēsturiskos objektus.

 

Projektu koordinatore

Vizma Ģēģere