Projekta aktualitāte
1

Ieguldijums Tava nakotne

Nīcas vidusskolā 29.01.19 projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros, viesojās  hokeja kluba menedžeris Kaspars Repšs, vārtsargs Kristaps Nazarovs un sabiedrisko attiecību vadītāja Sanita Austere.  
Nodarbību laikā Nīcas vsk. un Rudes sākumskolas 5. - 6. klases skolēni iepazinās ar profesionāla sportista dzīves gājumu, uzzināja, ko nozīmē profesionāla sportista karjera, kādas ir izaugsmes iespējas sportā. Skolēni tika iepazīstināti ar sportista karjeru hokejā, ar šīs profesijas plusiem un mīnusiem, hokeja specifikāciju, ekipējumu, treniņu nozīmi un komandas darbu, kā neatņemamu karjeras vadības sastāvdaļu. 
 Liels bija skolēnu prieks par iespēju pielaikot hokejista specapģērbu, paņemt to rokās, izpētīt un sajust to reālo smagumu. Visas nodarbības laiku bija vērojama skolēnu, jo īpaši puišu lielā interese par šo sporta veidu un nepieciešamajām prasmēm, ļoti daudz tika uzdoti dažādi, interesējoši jautājumi. Skolēni uzzināja, ka viss hokeja ekipējums sver aptuveni 20 kg,kas nāk klāt vēl sportista svaram. Noskaidroja, ka sportistam jāapzinās dažādu traumu, risku iespējamība, jābūt ļoti disciplinētam un dzīvē no daudz kā jāatsakās, lai sasniegtu savu mērķi.


Nīcas novada domes
pedagogs karjeras konsultants
Vija Jurjeva