tūrisms
Sakas Pumpurs

Visas upes tek uz jūru – vējš laivotājiem vai nu palīdz, vai liek airēt mazliet spēcīgāk. Aktīvā tūrisma sezonu Dienvidkurzemē atklāsim pavasara laivošanas svētkos “Sakas pumpurs 2022”.

Vai zini, kas ir Dienvidkurzeme – vieta, kur sākas Latvija, ar 94 kilometri jūras piekrastes, ar augstāko kāpu. Latvijas galējais rietumu punkts, senākā rakstos minētā apdzīvotā vieta, mazākā pilsēta, garākā purva laipa Eiropā un vēl un vēl. To visu uzzināt varēs 23. aprīlī, kad būs pieveikti 6 kilometri Tebras upē un izlaivota Latvijas īsākā satekupe – Saka. Cik tā gara, varēsi pateikt finišā pie Pāvilostas novadpētniecības muzeja.

Šajā dienā oficiāli atklāsim aktīvo tūrisma sezonu Dienvidkurzemē, pildīsim dažādus atraktīvus uzdevumus un klausīsimies koncertu grupas "Starp divām skrūvēm" izpildījumā.  

Otto Hotel & Sun cienās svētku apmeklētājus ar zivju zupu, speķa maizītēm, atspirdzinošo OTTO limpeni un siltiem dzērieniem uz Vītola ielas (pie ēkas) no plkst. 12:00-15:00.

Tāpēc - meklē peldlīdzekli, kas spēj izturēt distanci, kas pievērš uzmanību no krasta, iesēdini tajā labāko kompāniju un atklāj Dienvidkurzemi.

Kas jādara, lai piedalītos? Skati ŠEIT!