Projekta aktualitāte
Ieguldijums Tava nakotne

No 17. līdz 20. aprīlim Grobiņas sākumskolā programmēšanas nedēļas ietvaros skolā viesojas Robotu skolas skolotāji. Nodarbības notiek 1.-3.klašu skolēniem. Strādājot grupās 90 minūšu ilgās nodarbībās, skolēni iepazīsies ar dažādajiem robotu veidiem un to pielietojumu dzīvē; pārliecinās par dažādu robotu uzbūvi un to darbības virzieniem; katram skolēnam tiks dota iespēja dažādu veidu robotu vadīšanā, vienkāršu programmu veidošanā, tā gūstot priekšstatu par tehnoloģiju pielietojumu. Skolēni šajās dienās uzzinās, kuras profesijas ir cieši saistītas ar programmēšanu un robotiku.

“Mums patīk tehnoloģijas – un arī mūsu bērniem patīk tehnoloģijas! Tāpēc “AgirVision” ir atbalstījis robotu skolas izveidi – un to nosaucis par AgirVision Robotu Skolu! Skolā mērķis ir parādīt visdažādākos robotikas virzienus – šeit robotika nav ierobežota tikai ar lego, bet ir iespēja redzēt un apgūt visdažādākos bieži vien neredzētus robotus. Lai arī skola savu darbu uzsāka tikai 2016. gada augusta beigās, tajā jau robotu zinības apgūst vairāk kā 200 bērnu!” tā par sevi raksta šī skolas pārstāvji.

Nodarbības notiek Eiropas Savienības projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”, projekta nr.8.3.5.0/16/I/001 ietvaros.

 

Inga Mikuļska,
pedagogs - karjeras konsultants Grobiņas sākumskolā