Iedzīvotāju ievērībai

Vides apsaimniekošanas uzņēmums SIA “Eco Baltia vide” 13., 20. un 27. jūnijā no plkst. 8.30 līdz 16.00 klientus Grobiņā pieņems Grobiņas sporta centrā M. Namiķa ielā 2B (foajē), nevis kā iepriekš ziņots Lielajā ielā 76.

Lai nodrošinātu ērtāku klientu apkalpošanu, SIA “Eco Baltia vide” nodrošina Dienvidkurzemes novada klientu apkalpošanu klātienē.

Šo konsultāciju laikā tiek piedāvāta līgumu pārslēgšana tiem klientiem, kas nav paspējuši pārslēgt līgumus par atkritumu apsaimniekošanu saistībā ar jauno iepirkumu. Tāpat šajos laikos klienti klātienē var saņemt konsultācijas par atkritumu šķirošanu, noskaidrot atkritumu izvešanas grafiku un saņemt citu sev aktuālo informāciju par atkritumu apsaimniekošanu Dienvidkurzemes novadā.

SIA “Eco Baltia vide” nodrošina līgumu pārslēgšanu vai noslēgšanu no jauna arī tiešsaistē: https://www.ecobaltiavide.lv/liguma-noslegsana/.

SIA “Eco Baltia vide” atgādina – ja atkritumu apsaimniekošanas līgums nav pārslēgts, atkritumu operatoram nav iespēju sniegt pakalpojumu par atkritumu apsaimniekošanu.

Vairāk par SIA “Eco Baltia vide” sniegtajiem pakalpojumiem iespējams uzzināt ŠEIT