Atkritumu apsaimniekošana
EBV-logo-new

Lai nodrošinātu ērtāku klientu apkalpošanu, maijā un jūnijā katru ceturtdienu no plkst. 8.30 līdz 16.00 Dienvidkurzemes pašvaldības telpās, Lielā ielā 76, Grobiņā, vides apsaimniekošanas uzņēmums SIA “Eco Baltia vide” nodrošinās Dienvidkurzemes novada klientu apkalpošanu klātienē.

Klātienes konsultācijas tiks nodrošinātas 16., 23. un 30. maijā, un 6., 13.. 20. un 27. jūnijā.

Šo konsultāciju laikā tiks piedāvāta līgumu pārslēgšana tiem klientiem, kas nav paspējuši pārslēgt līgumus par atkritumu apsaimniekošanu saistībā ar jauno iepirkumu. Tāpat šajos laikos klienti klātienē varēs saņemt konsultācijas par atkritumu šķirošanu, noskaidrot atkritumu izvešanas grafiku un saņemt citu sev aktuālo informāciju par atkritumu apsaimniekošanu Dienvidkurzemes novadā.

SIA “Eco Baltia vide” nodrošina līgumu pārslēgšanu vai noslēgšanu no jauna arī tiešsaistē ŠEIT. Maijā pieteiktie līgumi par atkritumu apsaimniekošanu tiks apkalpoti iespējami raiti rindas kārtībā. Uzņēmumā atgādina – ja atkritumu apsaimniekošanas līgums nav pārslēgts, atkritumu operatoram nav iespēju sniegt pakalpojumu par atkritumu apsaimniekošanu.

Vairāk par SIA “Eco Baltia vide” sniegtajiem pakalpojumiem iespējams uzzināt ŠEIT.