Datums 18. marts, 2023
Laiks18.00
Vieta Kazdangas kultūras centrs
koncerts

Guntars Račs jau vairākus gadus ārpus savas grupas “bet bet” aktivitātēm ap sevi dažādās koncertprogrammās pulcina draugus un domubiedrus. Lielākos pasākumos tās ir “Saldās sejas”, bet nelielākos pasākumos, tie ir dažādi mūziķi, ar kuriem Guntars līdz šim sadarbojies. Tā ir dziedātāja Katrīna Bindere, grupas “bet bet” instrumentālisti Andris Alviķis un Uģis Tirzītis, kā arī “Saldo seju” viens no vadošajiem solistiem Jānis Narkevics Jr. Pēdējā laikā biežs Guntara viesis pasākumos ir latviešu jaunās kantrī mūzikas talants Edvards Strazdiņš, kurš šī gada pavasarī izdos savu debijas albumu un ir pazīstams ar TV raidījumā “Sirdsdziesmas” izskanējušajiem hitiem  “Dziesma par Kurzemi” un “Manas dzīves miera osta”.

Koncerta repertuārā ir daudzas pazīstamas Rača dziesmas, kuras sarakstītas kopā ar Maestro Raimondu Paulu, bērnības draugu Ainaru Virgu, Liepājas brāli Uldi Marhileviču, Tomasu Kleinu un daudziem citiem. Programmā iekļautas arī paša Guntara rakstītās un solo izpildītās, tostarp “Diena”, “Mazs putniņš” un “Ir vakars”.

Daudzu programmas dziesmu pamatā ir dzejoļi no Guntara populārās dzejoļu grāmatas “365” sērijā izdotajām grāmatām. Katram grāmatas dzejolim ir savs īpašais tā sarakstīšanas datums. Protams, kāds dzejolis tiks nolasīt arī kādam īpašam klausītājam, ja vien kāds to vēlēsies.

Pasākuma laikā būs iespēja iegādāties Guntara grāmatas un pēc pasākuma arī saņemt autogrāfus un kopā uzņemt foto.

Biļetes iegādājamas "Biļešu paradīze" kasēs visā Latvijā vai ŠEIT, kā arī no 27. februāra Kazdangas kultūras centrā.

 

koncerts