Datums 14. aprīlis, 2023
Laiks17.00
Vieta Aizputes novadpētniecības muzeja izstāžu zāle
Izstādes

Izstādi piedāvā mūzikas telpa “Vinilkoks” un fotomeistars Aigars Hibneris.

Liepājas Mūzikas telpas “Vinilkoks” īpašnieks Raitis Pavlovičs ir skaņuplašu entuziasts un kolekcionārs. Viņa kolekcijā ir liels klāsts ar latviešu un ārzemju mūziķu izdotām skaņuplatēm, bet viena no plašākajām kolekcijām ir saistīta ar komponista R. Paula daiļradi. R. Pavlovičs veido arī izcilā komponista skaņuplašu katalogu, kas drīzumā būs pieejams visiem interesentiem.

Savukārt Aigars Hibneris, Latvijā pazīstams fotogrāfs, lielformāta fotodrukas speciālists, pedagogs, izstādes tehniskā noformējuma autors un kā Liepājas teātra “galma foto Meistars” ir dokumentējis daudz R. Paula koncertus, mēģinājumus un arī aizkulises Liepājas koncertzālēs.

Lai iepazīstinātu ar izstādi, 14. aprīlī plkst. 17.00 norisināsies izstādes prezentācijas pasākums, kurā piedalīsies paši izstādes veidotāji, Valdis Skujiņš, kā arī īpašais viesis – izdevniecības “Jumava” izdotās grāmatas “Raimonds Pauls – skanošs un klātesošs” autore Lia Guļevska. Interesentiem būs iespēja grāmatu arī iegādāties.

Bet plkst. 19.40 Aizputes kultūras namā deju un atpūtas vakars ar Raimonda Paula mūziku un vakara īpašajiem viesiem "Kopā Reti Esošu Draugu Organizācija" ar programmu "Atceries gan". Vairāk skatīt ŠEIT

Pasākumu atbalsta Aizputes novadpētniecības muzejs, Dienvidkurzemes novada pašvaldība un Liepājas pilsēta.

Izstādes