Datums 9. februāris, 2023
Laiks15.00
Vieta Cīravas pagasta filiālbibliotēka
Dejas

9. februārī 15.00 un 19.00. Bezmaksas izrādēm var pieteikties sūtot savu vārdu uz vaiesamtikusiesagrak@gmail.com vai 26492142

Horeogrāfes Kristīnes Brīniņas iestudētās izrādes “Vai esam tikušies agrāk?” impulss ir vācu rakstnieka Mihaela Endes grāmata "Bezgalīgais stāsts". Izrāde vēsta par nejaušu satikšanos, atmiņu ceļojumu un vēlmju meklēšanu. Stāstā ir teikts, ka bez atmiņām nav iespējams vēlēties. Grūtākais ceļš ir atrast savu patieso vēlēšanos, kas aizved pie dzīvības ūdens. Šī ideja atspoguļojas izrādē, pievēršoties gribas un atmiņu nozīmei un to ietekmei uz nākotni.

Izrāde balansēs starp fantāziju un īstenību, fikciju un dokumentalitāti, sapludinot robežas starp reālo un iztēloto. Autore izrādē aicinās ļauties iztēlei bez robežām un bez vecuma ierobežojumiem – tā ir piemērota ikvienam skatītājam jebkurā vietā. Izrādes ilgums ~15 min.

Izrādes autore, ceļiniece: Kristīne Brīniņa. Scenogrāfijas un lelles māksliniece: Velta Emīlija Platupe. Ceļojošā krēsla meistars: Leonīds Rotbards. Producenti: Paula Purniņa un biedrība “Cita Abra ”.

Atbalstītāji: Valsts Kultūrkapitāla fonds, Liepājas Kultūras pārvalde, Liepājas Universitāte .